Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou. Stejně tak je tomu s osvětlením. Jistě už jste zaznamenali, že se stále více uplatňují LED pásky. Prvek, který se v domácnostech objevoval jen občas, a to v těch nejmodernějších a luxusních, si našel místo i v domovech běžných, klasických.

Efektivní a úsporné osvětlení

Účinnost osvětlení LED páskem je velmi efektivní. Většina energie se přemění na světlo, nikoli na teplo. Potěší vás jeho dlouhá životnost, která se pohybuje v rozmezí 20 000 – 40 000 hodin. Protože nebudete potřebovat dlouho nový světelný zdroj, znamená pro vás vítanou úsporu. Aby byla životnost co nejdelší, je dobré používat hliníkové profily. Ty odvádí přebytečné teplo od LED, čímž zvyšují životnost.

Využití LED pásků

Z estetického hlediska jde o moderní prvek, který se hodí téměř všude. Výjimkou by mohl být venkovský nebo historický vzhled interiéru. Jde-li ale o komerční nasvícení, mohou být pro efekt nebo minimum prostoru pro světlo, použity i tady. Ty nejmenší LED pásky mají šířku jen 4 mm, což znamená, že se dají použít i tam, kde by se jiné světlo nevešlo.

Také je dobré vědět, že můžete volit nejen teplé a studené bílé světlo, ale také různé barevné varianty, které mohou prostor velmi pozměnit. Dokonce je dostupné i LED RGB s dálkovým ovládáním, změny barev nebo barevných efektů. Díky tomu může mít LED osvětlení nespočet podob, potažmo různě měnit vzhled nasvíceného předmětu či pokoje. I hliníkové profily slouží jako designový prvek.

S LED pásky se velmi dobře pracuje. Jsou ohebné, dají se zkracovat dle potřeby. Můžete je použít k osvětlení poliček, kuchyňské linky, skříní, schodiště, postelí, ale také jako dekorační osvětlení. Hojně je využíváno pro různorodé i průmyslové a komerční aplikace.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek