TOP trendy jak si doma vykouzlit královskou letní terasu: Vytvořte si z malého prostoru oázu jako na dovolené

Designérské detaily z přírodních materiálů pozvednou vaši terasu nebo balkon a vytvoří z něj oázu připomínající dovolenkovou destinaci. Tento rok se mnozí z nás spokojí a zůstanou raději doma, jiní si to namířili k nejznámějšímu „slovenský“ moři, do Chorvatska. Je to kousek a přece se tam v obklopení přírody cítíme jako v jiném světě. Může za to příroda a atmosféra, avšak tu si můžete vytvořit i doma a vstoupit tak dojem, že jste v oáze relaxu a štěstí.

Inspirujte se: Interiérové ​​tipy jak zakomponovat do vašeho bydlení květiny: Dekorování nikdy nebylo tak jednoduché

Perfektní detaily pro život venku
Pokud doplňky, tak jednoznačně dřevěné. Velký dřevěný stůl a dřevěné nádobí v obklopení zeleně působí jako balzám na duši. Venku lepší chutí a proto je více než samozřejmé, že vaši terasu budete sdílet se svými blízkými a těšit se z dobře uvařeného jídla či upečeného ovocného koláče. Sezónní ovoce nabízí spektrum možností.

Odvážné květinové aranžmá
Sklo a obrovské vázy ovládli interiérový design a trendy pro sezónu jaro / léto 2020. Zatímco v interiéru i nadále převládá čiré sklo, v exteriéru se objevují barvy. Smaragdová zelená, ale i jiné odstíny této přírodní uklidňující a energetizující barvy vás zavedou do nostalgických vzpomínek a dob z dětství, kdy jste letní dny trávili se svými prarodiči. Ach, krásné vzpomínky, co říkáte? Jeden takový kousek možná mnozí z vás najdou i právě jako dědičné poklady, které se prodávají z generace na generaci.

Vypěstujte si sami: Semínka sedmikrásek
Během koronakrízy jsme převzali do vlastních rukou mnohé domácí práce a stejně tak i zahrádkaření. Obklopte se lučními květy a nasaďte si například vlastní sedmikrásky, ještě do konce června stíháte. Kvetou pak od července do srpna. Takto si postupně můžete přidávat více květů na vaši terasu a to nejen do květináčů, ale i do plechovek, které díky svému industriálnímu charakteru vnesou opět cosi nového do vašeho soukromého exteriéru.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek