Chcete kuchyni na míru? Oslovte společnost Gabon a nechte si ji vyrobit ke své plné spokojenosti

Mít kuchyňskou linku zhotovenou přesně podle svých představ je přání mnoha z nás. Někdo si kuchyni na míru přeje proto, že je vyššího vzrůstu, a tomu chce uzpůsobit výšku kuchyňské linky, někdo přesně ví, co vše by měla obsahovat, jaké skříňky chce, jak by měly být vyrobeny uvnitř…

Ať už je ve vašem hledáčku rohová kuchyně, nebo potřebujete poradit s kuchyní do paneláku či jakoukoli jinou, poradí vám společnost Gabon z Brna. Její tradice sahá do roku 1992 a od roku 1998 se zaměřuje na výrobu kuchyní.

Praktické a hezké rohové kuchyně

Jestliže chcete, aby byl prostor ve vaší kuchyni maximálně využitý, podívejte se na rohové kuchyňské linky a vybírejte právě z takových typů. Jestli máte obavu, jak se budete dostávat do skříňky umístěné v rohu linky, jsou zbytečné. Dnes už existují prakticky řešená dvířka nebo drátěný systém, díky nimž se snadno dostanete i do takové skříňky. Např. s drátěným systémem si jednoduše nádobí vysunete ven, vyndáte, co potřebujete, a vše ostatní zase zasunete dovnitř. Rohová skříňka do kuchyně určitě patří a v ničem nezaostává za jakoukoli jinou skříňkou.

Rohová kuchyně s ostrůvkem je velmi trendy typem. Můžete opticky pomoct předělit prostor, např. když chcete oddělit kuchyni od jídelny nebo kuchyni od obývacího pokoje.

Ochotná společnost s erudovanými pracovníky

Kuchyně Gabon vám ráda kuchyni navrhne. Na schůzku s ní přineste nákres kuchyně, kterou předem zaměříte. Pokud máte prostor složitě řešený, můžete si domluvit návštěvu technika, který prostor zaměří za vás. Kromě výroby kuchyně na míru společnost zajistí i kuchyňské spotřebiče nebo všechny řemeslníky, jako např. instalatéra, zedníka, elektrikáře…

Podívejte se na gabon.cz a prohlédněte si kuchyně na míru i další nábytek, který zde vyrábí.

Related Articles

Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak spousta lidí...

Comments

Nejnovější články

Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak...

S kvalitní rekuperací vzduchu ALDES se vám bude doma žít zdravěji i levněji

Je spousta možností, jak si doma zpříjemnit a zlepšit...

Vyplatí se investovat do nemovitostí?

Investice do nemovitostí dlouhé roky patřila k prověřenému způsobu,...
- Komerční sdělení -PR článek