Jak to udělat, aby byla naše domácnost originální a zároveň útulná?

Chceme-li, aby byla naše domácnost originální a zároveň útulná, bude to chtít vybrat vhodný nábytek, světla i bytové doplňky. Jestli-že si nejste jistí, které modely se budou hodit do vašeho domova, čtěte dále a inspirujte se s námi!

Jaký nábytek zvolit do naší domácnosti, aby působila útulně a zároveň originálně?

Jestli-že chceme mít útulnou a originální domácnost, měli bychom zvolit do bytu či do domu i kvalitní nábytek. V letošní sezóně bude v kurzu zejména kombinace dřeva a kovu. Zvolit můžete např. originální dřevěný stůl s živou hranou a s kovovým podnožím. Ve stejném dekoru pak zvolte i vaše poličky v místnosti. Každá domácnost pak ocení i originální komody. Ty by měly být rozmístěny po domě či bytě s dostatečným odstupem. Příliš nábytku u sebe působí stísněným dojmem. Do malých místností můžete vybírat dekor světlého dubu, do větších domácností se pak bude hodit i dekor tmavé třešně.       


Útulnou atmosféru vykouzlíte snadno a to pomocí stojací pokojové lampy.


Jaké textilní doplňky se budou hodit do našich domácností?

I textilní doplňky mohou změnit tuctovou domácnost v originální a pohodové místo. Vaši domácnost tak vybavte vzdušnými záclonami s délkou až po zem. Působí elegantněji, než ty krátkého střihu. K nim pak zvolte i vhodné závěsy. Ty by měly mít barvu podle velikosti místnosti. Do velkých místností se hodí tmavší závěsy a do menších zase ty světlejší. Váš originální konferenční stolek pak můžete potáhnout stylovou vyšívanou dečkou. Do koupelny zvolte jednotnou barvu ručníků a koupelnové podložky. Nezapomeňte vaše textilní doplňky sladit nejen v rámci jednotlivých místností, ale i celého domova. Díky tomu bude vaše domácnost působit harmonicky a bude se vám v ní dobře relaxovat.      

Jaké barvy, materiály a světla využít v naší domácnosti, abychom se v ní cítili dobře?   

Abychom docílili útulné domácnosti, měli bychom se zaměřit i na použití jednotlivých barev, materiálů a světel. Všeobecně platí, že do menších interiérů se hodí zejména světlejší tóny barev. Místnosti totiž opticky zvětší a příjemně prosvětlí. Do velkých interiérů si pak můžete dovolit i tmavší odstíny barev nebo také můžete využít originální tapety. V obývacím pokoji se vám pak bude vyjímat velký lustr, který bude udávat ráz místnosti.           


Krásné a moderní koupelnové doplňky oživí vaši koupelnu.


Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek