Malešický háj: nadstandardní bydlení se stěhováním už v průběhu příštího roku

Rezidenční projekt pro náročné? Přesně takovou nálepku si zaslouží developerský počin Malešický háj, za kterým stojí společnost Metrostav Development a vzniká v desátém pražském obvodě. Cílí na náročnou a movitou klientelu, která touží bydlet v adekvátních standardech v zajímavé lokalitě, jejíž předností je nejen perfektní dostupnost, ale především blízká zeleň v podobě místního háje. V pěti bytových domech bude k dispozici celkem 107 jednotek, v současné chvíli však zbývá už jen několik málo jednotek ke koupi, protože zájem je obrovský.

Jedinečná lokalita v metropoli

Co je největší předností tohoto developerského počinu? Projekt Malešický háj zaujme lokalitou, která je maximálně dostupná městskou veřejnou dopravou i vozem. Pod domy se navíc nachází podzemní parkoviště, kde si mohou zájemci zakoupit garážové stání. Oblast Malešic nabízí veškerou sociální a občanskou vybavenost, v blízkosti jsou školy, školky, zdravotní zařízení, obchody, pošta nebo jiné služby. Desátá městská část nestrádá ani co se týče volnočasových a sportovních zařízení.

Minimalistická architektura s perfektním vnitřním řešením

Kromě lokality je projekt zajímavý i z pohledu architektury. Jedná se o minimalistické řešení z pera architektonického studia Noxia, přičemž důraz je kladen na trvalou udržitelnost, použití přírodních materiálů a funkční vnitřní řešení, které poskytuje obyvatelům nezměrné pohodlí a přísun denního světla. To vše při zajištění nejvyššího možného soukromí, kterého lze v bytovém domě docílit.

Bydlení pro nejnáročnější

Třetím důvodem, proč si koupit byt v rámci tohoto projektu, je nadstandardní výbava zahrnující okna s trojskly a předokenními žaluziemi, dýhované dřevěné podlahy, výběr z pěti dekorů obkladů nebo dlažby, značková sanitární keramika a baterie či kvalitní interiérové dveře českého výrobce. Zájem je obrovský, proto volných bytů v Malešicích již není mnoho, tím spíše, že stavba byla již zahájena a předávání bytů je naplánováno na první pololetí roku 2023.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek