Mirage – expert na dokonalá řešení pro interiér i exteriér

Představte si, že zařizujete koupelnu, do které si vyberete keramickou dlažbu a obklad v moderní imitaci mramoru, betonu či kamene. U některých typů těchto koupelnových kolekcí je možné nechat si z  dlaždic vyrobit umyvadlo, koupelnový nábytek či obložení sprchového koutu. Koupelna bude velmi elegantní a vyšperkovaná tak, jako by ji navrhl proslulý designér. Podobné představy se mohou stát skutečností i při stavbě venkovní terasy či bazénu. Z exteriérových keramických dlaždic o tloušťce 2 cm se dají vyrobit lavice, držáky na kola  a květináče. To vše a ještě mnohem více dokáže uskutečnit italská společnost Mirage, která se silně zaměřuje na nejnovější trendy a neustále provádí inovativní výzkum. Keramické obklady a dlažby z jejího portfolia patří k nejkrásnějším a nejkvalitnějším na světě. Seznamte se s nimi.

Výrobní závod Mirage se nachází na italském venkově, nedaleko hornatého městečka Pavullo. Již 45 let společnost navrhuje nová, inovativní řešení pro soukromé, veřejné i komerční interiéry a exteriéry. Keramické, obklady, dlažby a další produkty firma distribuuje do více než 160 zemí po celém světě. U nás v Česku je nejvýznamnějším dovozcem výrobků Mirage společnost M.B.KERAMIKA.

Keramická imitace betonu Lemmy od Mirage má také pestré barvy. Dlaždice se dají využít také třeba ve sprše.

Jaké výjimečné obklady a dlažby společnost Mirage nabízí pro interiér a exteriér?

Interiérová řešení: Umyvadla, nábytek, vaničky či obložení sprchového koutu z velkoformátových dlaždic

Společnost Mirage je ve světě známá mimo jiné tím, že vyrábí velkoformátové dlažby a obklady prvotřídní kvality, které dodávají interiérům atraktivní nádech na podlahách i stěnách. Velkoformátové obklady a dlažby mají různé rozměry, například 120×120 cm, 120×240 cm, největší rozměr je v současnosti 160×320 cm. Dokonalé imitace mramoru, betonu či kamene, které vypadají tak, jako by pravým materiálům doslova z oka vypadly, se rodí ve speciální výrobní hale za desítky milionů eur.

Z velkoformátových keramických desek se dá vyrobit také deska na stůl.

Společnost nedávno uvedla na trh výjimečnou novinku – umyvadla, sprchové vaničky, koupelnový nábytek či obložení sprchového koutu z velkoformátových tenkých slim dlaždic o tloušťce 6 mm, které jsou mimořádně pevné a ohebné. Jak se tato řešení dají využít v koupelně či v kuchyni? Níže uvidíte příklady.

I takto může vypadat koupelna s puncem značky Mirage. Nábytek je vyrobený z keramických dlaždic.

Příklady:

  • Zařizujete koupelnu? Z některých vybraných sérií velkoformátových keramických dlažeb na podlahu, třeba v imitaci mramoru, si můžete nechat vyrobit koupelnový nábytek ze stejného materiálu, a tedy i ve stejném designu. Ale klidně také v jiném, dle toho, jak si budete přát.

Z keramických dlaždic Mirage vyrábí třeba umyvadla či koupelnové skříňky.

  • Zařizujete kuchyň? Z určitých kolekcí velkoformátovýchkeramických dlažeb, například v imitaci kamene, si můžete nechat vyrobit kuchyňský dřez či dvířka pro kuchyňskou linku.

Z velkoformátových dlaždic se dá vyrobit třeba kuchyňský dřez.

Jednotlivá řešení společnost představuje v katalogu Mirage Home. Více se dočtete v článku Umyvadla či nábytky z keramických dlaždic. Podívat se můžete také na video se zástupcem společnosti Mirage. V M.B. KERAMICE vám rádi představí možnosti pro vaši koupelnu či jinou část interiéru.

  • Zařizujete obývací pokoj? Stejnou dlažbu, kterou si od Mirage vyberete a necháte nalepit na podlahu či na stěnu obývacího pokoje, můžete použít i na přilehlou terasu či balkon. Mirage se specializuje na mrazuvzdorné slinuté dlažby, které mají vynikající technické vlastnosti, řada z nich se dá použít do interiéru i exteriéru. Tyto dlažby mají téměř nulovou nasákavost, to znamená, že neabsorbují žádnou vodu.

Slinuté mrazuvzdorné dlažby od Mirage se dají využít v interiéru i exteriéru. Na fotografii je keramická imitace betonu Glocal.

TIP specialistů M.B.KERAMIKY: Chtěli byste mít v interiéru ten nekrásnější design velkoformátového obkladu či dlažby, ze kterého se každému podlomí kolena? Vsaďte na keramické imitace mramorů. Mirage vyrábí imitace mramorů, které se běžně těží v přírodě, ale také třeba takové, jejichž těžba už skončila. Představují tak velký luxus za dostupné ceny. Specialisté firmy vám vhodný produkt od Mirage dle vašich požadavků rádi doporučí i online na chatu – dokonce i v pozdních večerních hodinách a o víkendu.

Na velkém formátu dokonale vynikne struktura mramoru. Na obrázku je keramická imitace Cosmopolitan.

Exteriérová řešení: Lavice, držáky na kole a květináče vyrobené z 2cm exteriérových dlaždic

V exteriéru jsou trendem zejména venkovní dlažby o tloušťce 2cm v imitaci betonu, kamene, či dřeva, které se pokládají bez lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Společnost Mirage má jednu z nejširších nabídek těchto dlažeb na světovém trhu.

I takto může vypadat 2cm dlažba od Mirage – ta na obrázku se jmenuje Noon a je nerozeznatelná od pravého dřeva.

2cm  venkovní dlažby od Mirage mají protiskluz R11 A+B+C a dají se tedy využít kdekoliv v exteriéru – na terasu, schody či k bazénům, ke kterým společnost nabízí i speciální tvarovky.

Mirage nabízí k bazénům i na schody speciální tvarovky z keramiky v designu dlažby.

Z 2cm venkovních dlaždic Mirage vyrábí také vybavení pro exteriér: Lavice, držáky na kola a květináče. Společnost tak nabízí možnost, jak z venkovního prostranství vytvořit komfortní obývací pokoj! Více se dozvíte ve videu Venkovní 2cm dlažby – Novinky a trendy Mirage.

Z 2cm venkovních dlaždic vyrábí Mirage také květináče.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek