Lamely na stěnu od výrobce Woodpasta.cz

Moderní designové akustické panely Woodpasta přinášení zjednodušení a zrychlení realizací lamelových stěn a stropů. Dodávány jsou ve formě již hotových obkladů. Jejich instalace do interiéru je proto snadná a časově nenáročná.

Panely a lamely na stěnu jsou velmi lehké (8 kg/m2), a proto jsou vhodné i na stropy, které díky tomu nepotřebují žádné zvláštní konstrukce, které by musely nést váhu velkých masivních lamel. Díky nízké hmotnosti je s nimi snadná manipulace. Panely můžete snadno upravit a vytvořit například potřebné výřezy pro zásuvky nebo kabely.

Rozměry dodávaných panelů jsou – 2790x 60 x 2 cm (výška x šířka x tloušťka).

 Časté problémy s akustikou v interiéru

Vliv akustických řešení pro příjemnější pobyt v prostoru – snižování doby dozvuku (ozvěny) v místnosti je velmi důležité pro to, aby se v prostoru člověk cítil dobře. Například ve veřejných prostorech jsou pro to předpisy, které musí stavitel/architekt dodržet aby stavba vůbec mohla být zkolaudována. Na to se dělají tzv. akustické studie.

Zatímco ve veřejných prostorech, v kancelářích, restauracích apod. se akustika řeší již dlouho a firmy do ní často investují vysoké částky, v rezidenčním bydlení akustiku lidé stále ještě zanedbávají. Tento problém se nyní zesiluje tím, že designy interiérů jsou čím dál minimalističtější – nepoužívají se závěsy, koberce a další tradiční prvky výbavy bytů, které se dříve běžně staraly o pohlcování akustické energie v prostoru.

Častým zákazníkem shánějícím akustické panely je člověk, který se čerstvě nastěhoval do nového domu nebo novostavby s minimalistickým interiérem, a po 14 dnech zjišťuje že se tam necítí dobře. Vhodným řešením je proto dodatečné umístění různých akustických panelů.

Vhodný dekor pro váš interiér

Panely od Woodpasta.cz jsou jedinečné v tom, že spojují špičkový design s akustickou funkcionalitou. Namísto nevzhledných běžných akustických panelů si zákazník pořizuje něco, co nejen že v prostoru nebude působit rušivě, ale naopak se stane jedním z líbivých a vyhledávaných designových prvků.

Na výběr máte 5 atraktivních dekorů lamelových stěn – Přírodní dub, “Smoked” dub, Ořech, Teak a Eben.

Dejte svému interiéru nádech luxusu ve spojení s akustickou pohodou a přírodními materiály.

Další informace a tipy najdete na webových stránkách výrobce společnosti Woodpasta.cz.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek