Šroubové nebo bezšroubové regály? Jaká varianta je pro vás lepší?

Sháníte regály a přemýšlíte, jakou variantu zvolit? Podívejte se na výhody šroubových a bezšroubových regálových systémů a rozhodněte se pro variantu, která bude vašim požadavkům vyhovovat nejlépe.

Regály v domácnostech i provozovnách

Regály se hodí pro mnoho skladovacích prostor. V rámci domácností jsou nejčastěji využívány ve spižírnách, v garážích, a také ve skladovacích prostorách v rámci sklepa, půdy nebo hospodářské budovy. Regály se ale používají také v obchodech, skladech, archivech, ale i v posilovnách. Výhoda regálů je nasnadě: S jejich použitím jasně vidíte na uskladněné věci, které tak máte lehce přístupné. Navíc mají regály vysokou odolnost pro zatížení.

Šroubové regály

Regály se šrouby se díky své konstrukci hojně využívají například ve skladech, obchodech, domácnostech, ve sklepích a podobně. Jejich montáž je snadná a za pomocí přiložených šroubů ji zvládne za pár minut i naprostý amatér. Nosnost se obvykle pohybuje okolo 100 kilogramů na jednotlivé policové patro. Tyto regály je možno montovat do libovolné výšky. Je možné také přišroubovat více regálů k sobě a vytvořit tak ještě větší skladovací plochu.

Bezšroubové regály

Tato možnost regálů se dobře hodí do domácností, kanceláří, archivů, do škol, obchodů, do skladových prostor, šaten, garáží, hotelů, kuchyní nebo prádelen. Bezšroubové regály se vyznačují velmi vysokou nosností. Jejich přednost je také silná a tuhá stavba. Tento typ regálů není třeba nijak montovat, vše je již připraveno. Stačí regál pouze umístit na své místo, jednoduše jej zasunete tam, kde bude patřit.

Šroubové regály se dají snadno smontovat, lze je také přišroubovat k sobě a vytvořit tak větší prostor s regály. Bezšroubové regály zase nabízí vysokou stabilitu a také velmi vysokou nosnost. Každé řešení má své výhody. Už víte, který systém se nejlépe hodí pro vaše potřeby?

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek