Prostředí Žižkova je pro dnešní mladé ideální pro založení rodiny

Už jste přemýšleli nad tím, kde byste se jednou rádi usadili? Může být spoustu míst a cest, každý život je přece jiný. Platí však, že pro mladé je přitažlivé prostředí Prahy, které nabízí téměř nepřeberné množství různých příležitostí.

Ať už jde o zaměstnání, trávení volného času nebo zázemí pro sport, nemá toto město v českém prostředí prakticky žádnou konkurenci. V porovnání s okresním centrem, z nějž pocházíte, je to jasně patrné už na první pohled. Nemovitost je investicí na celý život, která může jednou posloužit i vašim dětem. Není proto důvod váhat a spekulovat nad tím, jestli cena krátkodobě klesne.

Praha 3 je místem plným zeleně

Že musí být milionové hlavní město plné betonu? To vůbec neplatí, v dnešní době se naopak dbá o veřejnou zeleň mnohem víc než kdy jindy. Byty k prodeji na Praze 3 v sobě snoubí praktičnost a blízkost přírody, blízko to budete mít na autobus a metro, ale také na procházku mezi stromy a lavičky, kde načerpáte nové síly. Zbývá už jen několik málo posledních příležitostí, bytové jednotky už jsou téměř všechny prodané, rozhodnutí je proto jen na vás. Pokud vás Žižkov opravdu láká, není co řešit! Je to místo s velkou duší, kde se zrodilo i mnoho umělců.

Výhodou je výborná občanská vybavenost

Supermarket, ale i lékárna, restaurace a sportoviště, spoustu možností pro každodenní odpočinek v pěkném prostředí. Velice blízko bytu jsou parky jako Kaizlovy sady, Židovské pece a další. Velkou výhodou této lokality je ale ještě něco. Během příštích let totiž projde značnými úpravami, Žižkov dostane modernější tvář. Projekt Byty u parku je tedy sázkou na jistotu. Daleko to nebudou mít ani děti do školy, což je další výhoda pro poklidný rodinný život. A o víkendu si můžete udělat procházku na Vítkov, trávení volného času nabízí spoustu příjemných variant.

Related Articles

Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak spousta lidí...

Comments

Nejnovější články

Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak...

S kvalitní rekuperací vzduchu ALDES se vám bude doma žít zdravěji i levněji

Je spousta možností, jak si doma zpříjemnit a zlepšit...

Vyplatí se investovat do nemovitostí?

Investice do nemovitostí dlouhé roky patřila k prověřenému způsobu,...
- Komerční sdělení -PR článek