Keramické imitace mramoru jsou pýchou českých koupelen

Sníte o luxusně vypadající koupelně? Potrpíte si na dokonalost v každém detailu a chcete, aby keramické obklady a dlažba ladily s koupelnovým vybavením, jako je umyvadlo, zrcadlo, sprchový kout, baterie či nábytek? Inspirujte se majiteli koupelen, kterým se celkové sladění povedlo na jedničku s hvězdičkou! Noblesní nádech jejich koupelnám dodávají keramické imitace mramoru. Na světě snad neexistuje lepší recept na luxusní koupelny, než jsou právě obklady a dlažby imitující mramor zejména ve velkých rozměrech. Na fotografiích konkrétních realizací si také můžete všimnout, jak na velkém rozměru dokonale vyniká struktura a žilkování mramoru a každá koupelna má pak podmanivý design.

Řada lidí přiznává, že když poprvé uviděla keramickou imitaci mramoru, byl to jako zásah blesku z čistého nebe. Byla to zkrátka láska na první pohled! To potvrzuje i majitelka koupelny, která je nadšená z toho, jak na velkém formátu obkladu dokonale vyniká struktura mramoru.

Na fotografii níže uvidíte, že keramickými dlaždicemi v imitaci mramoru je obložena také vana. Líbí se vám toto řešení? Specialisté koupelnového studia M.B.KERAMIKA vám rádi představí možnosti, jak lze z keramických obkladů udělat nejen obložení vany či sprchy, ale také vyrobit nábytek nebo umyvadla. Spoustu inspirace získáte v článku Nábytek či umyvadla z keramických dlaždic.

Realizace zákaznice firmy M.B.KERAMIKA: Součástí této koupelny je průhledný sprchový kout, stylové kulaté zrcadlo či prostorná vana.

Tato koupelna je zároveň důkazem toho, že keramická imitace mramoru si může z hlediska designu výborně rozumět i s dalšími imitacemi. V tomto případě s dlažbou v dekoru kamene. V této koupelně nechybí ani stylové vybavení – je zde designové zrcadlo, elegantní nábytek a průhledný sprchový kout, díky kterému koupelna vypadá být ještě větší, než doopravdy je.

Dominantou této koupelny je obklad v dekoru mramoru Jewels v kombinaci s dlažbou imitující kámen Hurricane.

Nebývalou elegancí oplývá koupelna další majitelky. Ta zvolila keramickou imitaci mramoru v rozměru 60×120 cm. Lesklý povrch obkladu a dlažby vytváří v koupelně luxusní atmosféru. Díky béžovým a hnědým barevným tónům keramické imitace mramoru má koupelna zároveň jednoduchý a čistý design.

Inspirujte se realizací majitelky, která do koupelny zvolila keramický obklad a dlažbu s názvem Jewels.

S obkladačkami a dlažbou dokonale ladí veškeré koupelnové vybavení, které majitelka vybírala opravdu precizně. Na fotografiích níže si můžete prohlédnout stylové umyvadlo na desku, velké, kulaté zrcadlo nebo walk-in sprchový kout, který pozůstává ze dvou pevných stěn a jedné prosklené, průhledné sprchové zástěny. Vše tvoří jeden dokonalý celek. Velkoformátová keramická dlažba je položena také ve sprše místo sprchové vaničky, díky čemu koupelna získala ucelený design. Toto řešení je v moderních českých koupelnách čím dál populárnější.

S obklady a dlažbou v imitaci mramoru dokonale ladí stylové umyvadlo na desku či walk-in sprchový kout.

Majitelka si celou koupelnu zařídila online z pohodlí svého domova. Nákup na dálku je více než jednoduchý. V článku Nákup online se vyplatil. Krásný vzhled mramoru si užívá celá rodina si můžete přečíst zkušenosti zákaznice s realizací koupelny.

Koupelně další majitelky kraluje nadčasová a doslova „nesmrtelná“ černo-bílá barva a dekor dřeva. I zde je na velkém formátu obkladu a dlažby precizně vykreslena struktura mramoru. Koupelně vévodí také průhledný sprchový kout, stylové kulaté zrcadlo, černé designové baterie nebo koupelový nábytek v dekoru dřeva… Jeden prvek je krásnější než druhý a člověk zkrátka neví, co má obdivovat dřív!

Keramická imitace mramoru Trilogy ladí se stylovým vybavením a doplňky. Do koupelny se dokonce vešla i domácí sauna.

Poslední realizace koupelny váš přesvědčí, že i jednoduchý design dokáže divy. Velkoformátová keramická imitace mramoru v šedé barvě vytváří dokonalý celek s designovým umyvadlem na desku či walk-in průhledným sprchovým koutem. Imitace mramoru je do koupelny vždy lepším řešením než pravý mramor, protože keramika má nesrovnatelně lepší užitnou hodnotu a je praktičtější na údržbu.

V M.B.KERAMICE vám rádi vše vysvětlí a zároveň poradí, jak vše dokonale sladit – od keramických obkladů a dlažeb počínaje až po koupelnové vybavení konče.

Této koupelně kraluje keramická imitace mramoru v lesku s názvem Eternity.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek