Reprezentativní pracovna doma i ve firmě

Někdy potřebujeme vybudovat pracovnu v místech, kde je málo prostoru, ať už je to kancelář v budově společnosti nebo v našem domě či bytě. Vždy by ale měla obsahovat všechno vybavení, které je potřebné pro zdravé pracovní prostředí. Základ tvoří pracovní stůl a pracovní židle. 

Rohový nebo klasický pracovní stůl

Využít místo na maximum vám pomůže rohový pracovní stůl. Kupříkladu na stránkách signal-nabytek.cz vám skvěle vyhoví jednoduchý počítačový stůl B16 levá bílá, což je stůl v moderním bílém pojetí. Hodí se jak do kanceláře, tak do obýváku, pokud potřebujete řešit stůl pro home office práci nebo do dětského pokoje pro studenty. Hodí se nejen pro práci s PC, ale i pro psaní úkolů nebo kreslení. Jeho součástí jsou tři šuplíky a dvě police, takže najdete umístění pro tiskárnu, dokumenty, šanony, učebnice, sešity i kancelářské potřeby.

Pohodlná a kvalitní kancelářská židle

Pro delší práci u počítačového stolu se neobejdete bez kancelářské židle. Se slevou 57 % můžete právě teď koupit velmi dobře hodnocenou židli kancelářskou Q-025 modrou. Jde o otáčecí model s pochromovaným kovovým podstavcem, prodyšnou zádovou opěrkou i pohodlným polstrovaným sedadlem. Nechybí nastavitelná výška sedadla, kvalitní plastová kolečka a područky.

Posuvné dveře vám pomohou získat místo i soukromí

I když máte málo místa, zavřít za sebou dveře je žádoucí. Pokud nechcete ubírat z místnosti, zaměřte se na posuvné dveře. Můžete si vybrat např. velmi hezké a decentní posuvné dveře GREG 86 cm antracit, které jsou kvalitní, moderní, jsou upevněna na horní kolejnici. Mohou být použita jako levá i pravá. Délka kolejnice je 2 m a dveře jsou vyrobeny z kvalitního lamina. 

Podívejte se na bohatou nabídku nábytku vhodného nejen do kanceláře na signal-nabytek.cz. Mile vás překvapí množství zboží za akční ceny, spousta zboží skladem a proklientský přístup, který jistě uvítáte.

Related Articles

Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak spousta lidí...

Comments

Nejnovější články

Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak...

S kvalitní rekuperací vzduchu ALDES se vám bude doma žít zdravěji i levněji

Je spousta možností, jak si doma zpříjemnit a zlepšit...

Vyplatí se investovat do nemovitostí?

Investice do nemovitostí dlouhé roky patřila k prověřenému způsobu,...
- Komerční sdělení -PR článek