Simona organizuje svatby v zahraničí: oddat se v Itálii nikdy nebylo snazší

Svatby v Itálii – to zní snad jako ten největší level romantiky. Jak jste se k tomuto dostali?
Při pojme „svatba v zahraničí“ se všem rozzáří oči a už v tom momentě si představí dovolenou, krásné místo a sladké nicnedělání, kde mu všechno připraví a nemusí se o nic starat. Toto je důvod, proč si stále více lidí volí svatbu v zahraničí. A je to skutečně tak. Tedy, alespoň moji dosavadní klienti říkají, že si to přesně takto představovali a byl to nejkrásnější moment jejich života.

Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou. Mám concierge agenturu, a tak se setkávám s různými požadavky – dovolené, koncerty, pronájem vil, jachty, vína, či módní vychytávky. Nejčastěji jsou to však privátní pobyty a zážitky. Častokrát si moji klienti smyslu, že zde v Itálii, chtějí oslavu narozenin, nebo právě svatbu. Takže tímto se to celé začalo.

Proč jste si vybrali právě Itálie? Do šablony romantických lokalit by nepochybně zapadal i takový Paříž či španělská pláž …
Vždy jsem byla vášnivý cestování, milovník umění a historie, dobrodruh a estét. Neustále vyhledávám krásná místa a inspiraci, které mi Itálie dává. Našla jsem tu překrásné a různorodé místa na svatby a akce v každém regionu Itálie. Je to velmi kreativní práce. Večírky jsou většinou tematické nebo se vážou na nějaké konkrétní období. Například nyní v předstihu už připravuji vánoční večírek pro jeden boutiqe v Miláně.

Pořádání svateb a akcí je jen jedna ze služeb, kterou nabídka moje concierge agentura SK Travel Privé. Na oslavy, svatby a zážitkové pobyty, na které je specializovaná, je právě Itálie zcela ideální. Je tu toho hodně co obdivovat, vidět, zažít a ochutnat. A to nemluvě o podnebí a moře, které jsou jednou z hlavních motivací proč zde bludy rádi tráví léto. Slovenský klienti mají výhodu, že je i poměrně blízko. Američané, zda Australané musí hodiny prosedět v letadle, aby se sem dostali.

Mnoha lidem zřejmě nepůjde do hlavy, proč by se měli dva lidé slovenské národnosti brát v zahraničí …
Svatba za hranicemi je pro milovníky cestování a dobrodružství. Kdo si zvolí takovou svatbu, jde do toho s tím, že si chce během své svatby odpočinout a spojit si to s dovolenou. Sňatek a svatební cesta v jednom, je tak jednou z největších výhod svatby v zahraničí. Dalším plusem je samotný zážitek. Slovenský klienti a hlavně ti, kteří se již berou podruhé, mi často říkají, že se jim už po zkušenostech nechce „vytancovávať“ 50 hostů na lidovky doma a starat se před, během a po oslavě o jiných. Už to jednou absolvovali a nic si z toho neužili. Zde je to přesně naopak. O všechno je postaráno a hlavními osobami jsou právě novomanželé. Ti si to přece mají užít co nejvíce, je to jejich den „D“. Často se stává, že přijíždějící jen dvojice. Seženu jim svědků a po obřadu jim uspořádám tu nejromantičtější večeři, jakou kdy měli.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek