Vybírejte střešní krytinu tam, kde vám dobře poradí a nabídnou příznivou cenu

Každoročně spousta z nás rekonstruuje svou starou střechu. Stejně tak spousta lidí buduje zcela novou střechu na novostavbu rodinného domu. Ať už se zajímáte o střešní krytiny z jakéhokoli důvodu, bohatou nabídku a mnoho užitečných rad vám nabízí stavebniny Praha. Navštívit je můžete v Praze 5, Praze 9 nebo Praze 10.

Rádi byste střešní tašky?

Kupříkladu střešní tašky zde nakoupíte od mnoha kvalitních výrobců v různých velikostech, povrchových úpravách, tvarech, z různých materiálů. U střechy je potřeba vždy myslet na její nosnost a sklon. Střešní tašky patří k těžkým střešním krytinám malého formátu. Je nutné vědět, kolik váš stávající krov unese, aby celou tíhu střechy unesl. K lehkým střešním krytinám pak patří většina velkoformátových typů, ať už jde o plechové nebo třeba plastové střešní krytiny.

STAV-INVEST (stavebniny Praha) nabízí mnohé střešní tašky v akci. Právě teď např. střešní krytinu Tondach Falcovku 11 protisněhovou / měděnou engora pálenou z původní ceny 202,07 Kč za 100,91 Kč za kus. Aktuálně je k dispozici posledních 152 ks. Se slevou 76 % můžete koupit pálenou tašku Creaton Futura základní / tmavohnědá engora. Líbí se vám na střeše okrasné prvky v podobě kohouta nebo jiné zajímavé ozdoby. StanInvest nabízí i okrasnou věžičku na hřebenáči č. 2 / glazura kaštanově hnědá, pálená se slevou 43 %.

Okapy mnoha typů pro každou střechu

Také okapy zde nakoupíte. Rádi byste okapy z lakovaného hliníku, lakovaného pozinku, mědi, pozinku nebo titanzinku? Všechny tady mají. Mnohé jsou teď k dostání se zajímavou slevou.

Pokud se zajímáte o ploché střechy, zvolte kvalitní hydroizolaci, přičemž nejčastěji bývají volené plastové fólie. Někdo vybírá i asfaltové pásy. Fólie jsou často voleny i na hydroizolaci terasy nebo balkonu.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek