S kvalitní rekuperací vzduchu ALDES se vám bude doma žít zdravěji i levněji

Je spousta možností, jak si doma zpříjemnit a zlepšit život. Přece jen, ve svém domově trávíme spoustu času, a tak je důležité cítit se zde maximálně komfortně. K tomu vám může pomoci i rekuperace vzduchu. Lze si ji koupit do bytu i domu a její účinky oceníte, ať už žijete ve městě nebo na vesnici.

Proč rekuperovat vzduch v domácnosti?

Možná už jste měli možnost zjistit alespoň něco málo kolem fungování rekuperace. Zdánlivě jednoduché zařízení je funkční a důmyslně řešené. Věděli jste třeba, že doma dýcháme až 8x více nečistot, než je tomu venku? To ale umí šikovaná rekuperační jednotka vyřešit.

Určitě vás bude zajímat, že umí filtrovat alergeny. Jste alergičtí na pyl? Nebo na prach? S rekuperací je možné dosáhnout ideálního domácího prostředí i pro alergiky. Jednotka odstraní filtrováním až 99 % pylu, bakterií a jemného prachu.

Také se nemusíte obávat radonu, který může do budov pronikat z podloží. Rekuperační jednotka vzduch mění dostatečně často, a tak je radon jednoduše odvětráván.

Máte doma plíseň na zdi? Rekuperace do bytu i domu přinese zdravé prostředí. Pohlídá hromadění vlhkosti, a to i v koupelně a kuchyni. Tím předejdete vzniku plísní. Také hlídá stálost teploty a přiměřenou vlhkost tak, aby vše přispívalo k vašemu zdraví.

Vzduch bude u vás doma stále čerstvý a čistý. Tím, i když budete trávit celý den uvnitř, budete vědět, že dýcháte vzduch čerstvý zvenčí. Navíc o stálé teplotě, takže vám nebude hrozit nachlazení.

Peníze za vytápění zůstanou ve vaší peněžence. S rekuperací a jejím důmyslným větráním dochází k úspoře nákladů za vytápění o 60 – 70 %. Nechat zavřená okna a dveře se v tomto případě vyplácí.

Podívejte se na stránky rekuperace-aldes.cz, kde najdete podrobný popis práce rekuperace i více o jednotlivých modelech ALDES.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek