Vyhlídkový let vrtulníkem

Hledáte nevšední zábavu a zároveň toužíte vidět svět ze vzduchu? Vždy jste si chtěli vyzkoušet let vrtulníkem, ale nikdy jste se neodhodlali? Není na co čekat, seberte odvahu pojďte si vyzkoušet zážitkový let ve vrtulníku!

Těšte se! Máte důvod! Let vrtulníkem je nevšední zážitek

Let vrtulníkem je velmi specifickou záležitostí, jelikož se jedná o odlišný pohyb vzduchem, oproti jaké klasickému letadlu. S normálním letadlem nemůžete odstartovat, nebo přistát téměř odkudkoliv. S vrtulníkem, můžete vzletět z jakékoliv menší plochy, proto se i často vrtulníky využívají pro svou flexibilitu, jako tzv. aerotaxi, kdy vás dostanou přes celou republiku s mnohonásobnou úsporou času, oproti automobilu. Let vrtulníkem je klidný a i povahy se slabším žaludkem nemusí mít obavy, že by jim bylo např. špatně. Vrtulník ale uspokojí i jedince pátrající po adrenalinových zážitcích, jelikož vrtulníky disponují úžasnou obratností a rychlostí. Kdo chce zažít zábavu a adrenalin, je pro něj let vrtulníkem to pravé ořechové a neměl by váhat ani vteřinu, si přijít tuto záležitost vyzkoušet. Vrtulníky nabízejí oproti něžnému poletování, také pořádnou nálož extrémní zábavy. Oproti letounu můžete s vrtulníkem létat nezávisle všemi směry. A jaká je rychlost letu? Vrtulník Robinson R44 to umí rozjet na rychlost, která se blíží téměř 240 km/h!

A v čem, že se to vlastně svezete? 

Můžete se těšit na legendární vrtulník Robinson R44, který vám ukáže, jaký potenciál je v něm uložený. Tento vrtulník má výborné jméno mezi vrtulníky této kategorie. Náš pilot vám předvede vrtulník v celé letové škále rychlostí a režimech letu, tak abyste si domů odnesli úžasnou vzpomínku. Těšte se na okouzlující let, který dá vašim očím rozšířený pohled na svět.

Na nic nečekejte a pojďte s námi létat s nevšedním strojem.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek