Abyste se doma cítili jako v bavlnce

Všude dobře, doma nejlíp. Staré rčení naprosto přesně vystihuje, jak se člověk cítí, respektive má cítit doma u rodinného krbu. Domácí příbytek je synonymem pro pohodlí, komfort a spokojenost. Abyste se doma opravdu měli jako v bavlnce, musíte se o to zasloužit. Jak? Přeci interiérem na míru.

Tajemstvím úspěchu je nábytek na přání. V dobách mezonetů a minimalistických „ká-káček“ naprosto běžná a standardní věc. Metr čtvereční obytné plochy stojí majlant a všichni tak musí šetřit místem. Nábytek na míru je jediným způsobem, jak využít každý centimetr a zažít designové deja´vu. 

Kam se obrátit?

Že je to výzva, se kterou se nevíte rady? Máte pravdu. Žádný učenec z nebe nespadl a není žádnou ostudou si přiznat, že na to sami nestačíte. Truhlářství Praha vás nenechá ve štychu a připraví vám nejen návrh, ale i samotnou realizaci. S truhlářstvím Marek můžete mít na míru kuchyňskou linku, vestavěné skříně, nábytek do dětského pokoje, nábytek do ložnice a samozřejmě obýváku. 

Vizualizace 3D

Odborníci z truhlářství vám rádi zpracují 3D návrh. Stačí jen kontaktovat projektanta a domluvit si schůzku. Projektant zjistí vaše představy o novém vybavení interiéru, zeptá se na vaše potřeby a zaměří celý prostor. Z načerpaných informací vytvoří několik různých návrhů, samozřejmě s přihlédnutím k vybraným materiálům a doplňkům. 

Přírodní materiály vítány

Ty tam jsou doby, kdy bývalou hlavní surovinou truhlářů dřevo. Dnes umí mistři svého řemesla kombinovat stejně dobře dřevo se sklem, kovem, ale i přírodním kamenem. Co se týká barev, v módě jsou kontrasty a i s nimi si truhlářství Marek hravě poradí. Vsaďte na jejich kumšt a vytvořte si domov k obrazu svému. 

Firma Truhlářství Marek se na trhu pohybuje od roku 1991. Od počátku se zaměřuje výhradně na výrobu nábytku. Na své výrobky poskytuje záruku 36 měsíců. 

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek