Bioklimatické pergoly zajistí příjemné posezení s vaší rodinou

Pořídili si vaší známí či rodina nový dům a pozvali vás na kolaudaci? Jelikož je krásné počasí, určitě jste byli usazeni pod pergolu. Ta byla vzhledově působivá, ale po pár hodinách vám přišlo, že se v ní takzvaně nehne vzduch, i když jste seděli venku? To se stává v případě, kdy je pergola menší a má vyplněné stěny, aby na sedící nesvítilo slunce či nepršelo. Věděli jste, že s bioklimatickou pergolou tomuto lze předejít? V čem tkví její kouzlo a proč je vhodné zvolit tento typ zastřešení terasy?

Investice, která se vyplatí

O tom, že by se investice nevyplatila, ani nepřemýšlejte. Bioklimatická pergola zajistí příjemné posezení ve více lidech, a to klidně i několik hodin. Velkou výhodou těchto pergol jsou bezesporu otočné lamely, které lze natočit tak, aby na vás nesvítilo slunce, ale zároveň se vám dostalo dostatek vzduchu. Odvětrávání je tedy velice důležité.

A pokud jde o rozměry, rozhodně se jich nebojte, protože takovou pergolu lze zhotovit dle vás, tedy na míru. Lamely jsou ovládány motorem, ke kterému dostanete dálkové ovládání. Což je další z výhod, oproti dřevěným pergolám, které mívají manuální roletky či takzvaný plot porostlý například břečťanem.

Konstrukce bioklimatické pergoly je tvořena z hliníkové konstrukce, tudíž se můžete těšit na mnohaleté používání bez potíží, a to i bez údržby.

Pergoly na míru

Nemeškejte, právě teď můžete mít hliníkové pergoly na míru s 20% slevou, kterou vám nabízí Atypy s.r.o. . Pokud plánujete pořídit pergolu, podzimní výhodné ceny se jistě vyplatí. Akce platí již do konce října. Navíc získáte pět let záruku a pergolu si můžete užívat až deset měsíců v roce, a to díky pevnosti rámu i odolného PVC použitého na střechu, která je navíc nepromokavá. A pokud jde o odolnost vůči větru, nemusíte mít strach, odolává mu až do 117 km/h. Navíc zahradní pergoly jsou estetické a nenaruší vzhled žádné nemovitosti – hodí se jednoduše ke všem domům.       

Předchozí článek
Co je rekuperace vzduchu? A vyplatí se ji pořídit?
Další článek
Proč se vyplatí nechat si utěsnit okna na zimu?

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek