Let vrtulníkem jako splnění vašeho snu

Vrtulník je jako magnet, který k sobě vždycky poutá pozornost. Stává se i vám, že když nějaký vidíte prolétat nad krajinou, představujete si, jaké to je? Letět? Vnímat svět jinak, užít si pohyb vzduchem volně a přitom pohodlně? A co si takto dopřát soukromý let vrtulníkem? Není to nic složitého, navíc jde zážitek, dobrodružství a vzrušení. Zajistit si let vrtulníkem je báječný způsob jak udělat radost sobě nebo někomu blízkému, protože se taková neobyčejná zkušenost skvěle hodí i jako neotřelý dárek nebo zajímavé zpestření firemní akce.

Adrenalinový let vrtulníkem špičkové třídy

Vrtulník Robinson R44 patří mezi lehké americké stroje, které se vyznačují nadstandardně kvalitním a výborně reagujícím ovládáním. Tím dopřává svým pasažérům nezvyklé zážitky na přírodní, architektonické i kulturní krásy země, a to z různých výšek i neobvyklých úhlů. Řada bezpečnostních prvků zaručuje bezproblémový let a silný prožitek. Populární Robinson má komfortní interiér s důmyslně vestavěnými prosklenými výhledy, které nabízejí ničím nerušený výhled za jakéhokoli počasí. Z toho důvodu je tento typ vrtulníku nejvyužívanější pro soukromé cesty a výlety. Pouze vrtulník vám poskytne start z místa nebo prohlídku nepřístupné přírodní scenerie opravdu zblízka.

Vyhlídkový let vrtulníkem i za poznáním

Řada výletních tras vás dopraví nad ta nejkrásnější místa a neobvyklé přírodní úkazy. Vyhlídkový let vrtulníkem nad zastavěnými plochami i volnou přírodou, řekami, jezery i lesy, bude prostě pokaždé nový a neopakovatelný. Navštívit můžete řadu zajímavých i historických míst a dopřát si tak jejich prohlídku bez námahy a naprosto mimořádně. Cestu i každý okamžik strávený ve vrtulníku si můžete fotit nebo natáčet a zajistit si tak památku, na kterou budete vzpomínat dlouhá léta.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek