Moderní stoly do každého moderního interiéru. Ale jak vypadají?

Mít moderní bydlení – to je jeden z hlavních cílů, které si kladou na svá bedra ti, jež se pouští do výstavby rodinného příbytku. A je to pochopitelné. Kdo by nechtěl mít stylovou domácnost, která se ani trochu nepodobá té u babičky a kterou mu každý závidí. Pokud ze svého domova skutečně chcete vypěstovat moderní místo k životu, je načase investovat do moderních stolů. Jenže jak takové stoly vlastně vypadají?

Obecně lze říct, že stoly s podnožím jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Mají své místo v jídelně, také v obývacím pokoji i jinde. Aby vám tento kus nábytku nezkazil konečný dojem z interiéru, vyberte si z těch, jež lze k moderním přiřadit. 

Přírodní materiály vládnou moderním interiérům

Pokud sledujete dění ve světě bydlení, víte, že v každém moderním interiéru vládnou přírodní materiály. Ať už mluvíme o dřevě, skle nebo kovu, vždy byste na ně měli vsadit, protože jsou trefou do černého. V případě stolů upřednostněte dřevo, které bude v kombinaci s pryskyřicí, hliníkovým podnožím nebo v kombinaci s betonem. Sice mluvíme o dražším kusu nábytku, ale zatím se tento trend teprve dostává do interiérů, tudíž můžete patřit mezi elitu, pokud s jeho pořízením nebudete otálet. 

Jestliže chcete, aby vaše domácnost působila spíše čistým dojmem, měli byste místo dřeva vsadit na sklo. Podle bytových architektů a designérů právě sklo navozuje pocit čistoty a zároveň pocit jisté lehkosti. I když je citlivá na špínu, prach nebo ji snadno poškrábete ostrými předměty, může poskytnout velmi zajímavý zážitek při stolování.

Stůl nahrazen barovým pultem

Co je také velmi moderní, je nahradit klasickou podobu stolu barovým pultem. Možná si říkáte, že bar nevyužijete, ale podle statistik zde tráví lidé nejvíce svého času. Je to zkrátka pohodlné místo v interiéru, které se vám vryje pod kůži, aniž byste si toho všimli.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek