Plechové krytiny jako alternativa za pálené tašky

Střechu z pálené keramické tašky si může dovolit jen málokdo. Proč se nezaměřit na variantu, která je levnější a při tom vypadá krásně a velice dlouho vydrží plnit svou funkci. Hovoříme o plechové krytině, či hliníkové střešní krytině, která nepochybně vykazuje výborné vlastnosti. Mnohdy se jedná o imitace dražších krytin, kdy na první pohled nepoznáte rozdíl.

Malý versus velký formát

Na stránkách společnosti Yane Systems si můžete objednat buďto maloformátové, nebo velkoformátové plechové krytiny a hliníkové střešní krytiny, nechybí ani stále oblíbenější panelové střešní krytiny, vyznačující se opravdu velkou plochou a jejichž pokládka je rychlá.

To ale platí také pro 3D plechové velkoformátové tašky a 2D plechové velkoformátové tašky. Určitou nevýhodou může být pro někoho větší rozměr, kdy samozřejmě přeprava již vyžaduje nákladní automobil, zejména pak při větším počtu kusů.

3D plechová maloformátová taška je mnohem skladnější a můžete ji naložit na vozík za automobil, pokládka pak ale může trvat déle. Nicméně, pokud potřebujete řešit některé detaily a máte členitější střechu, malý formát nevyžaduje tolik úprav a řezání. Podobné je to také s modulárními maloformátovými taškami, u nichž je znovu usnadněna hlavně přeprava.

Nezbytné klempířské a střešní doplňky

Při realizaci nové střechy z plechové krytiny budete potřebovat celou řadu klempířských doplňků, lépe řečeno, využijí je řemeslníci, neboť jejich instalaci nezvládne každý.

Neměly by chybět závětrné lišty, hřebenáče, které uzavřou střechu z hora, lemování stěn, okapní plechy či trapézové profily, sloužící zejména pro dokončovací práce a k vytváření podhledů.

Společnost nabízí také plechové krytiny s povrchy, které mají záruku 40 let až 75 let.

Akční nabídka od Yane systems

Yane Systems je společností, která se zabývá výrobou plechových krytin a pomůže s realizací střechu na míru. Zvláště pak oceníte jejich současnou cenovou akci, při níž výrazně ušetříte při nákupu střešních krytin. Akce platí už od 100 m2 a ceny jsou už od 239,20 Kč/m2 bez DPH v povrchu polyester lesk 25 um (všechny barvy), záruka 10 let.

Kontaktujte firmu buďto prostřednictvím stránek yanesystems.cz, nebo se rovnou zastavte ve výrobně v Býchorech, kde se dozvíte více a můžete si nechat nacenit krytiny i střešní doplňky velmi výhodně.

Předchozí článek
Proč se vyplatí nechat si utěsnit okna na zimu?
Další článek

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek