Pořádně zelená jízda. Poznejte e-moped

Elektrický moped vás tiše a elegantně proveze přeplněným městem a nebude vám účtovat více než pár drobných. Kilometr jízdy stojí méně než 20 haléřů, na elektroskútr nepotřebujete řidičský průkaz a provoz nezatěžuje přírodu. Seznamte se s výhodami jízdy na e-mopedu.

Elektrický moped, váš nový eko mazel

Malý elektrický moped je tiché vozidlo, bez produkce škodlivých zplodin. K jízdě není nutná žádná registrace, a dokonce nemusíte mít ani řidičský průkaz. Vezme vás na projížďku přeplněným městem a nezalekne se ani lehčího terénu. Je to ideální společník na cestu do práce nebo krátké projížďky.

Jízda na něm je pohodlná a úsporná. Dobíjet jej můžete v běžné zásuvce a připravený k další jízdě je už za pár hodin. Osvoboďte se od přeplněné veřejné dopravy nebo stresu v dopravních zácpách. Elektrický moped vás dopraví k cíli rychle a bez poškození životního prostředí.

Pod kapotu e-mopedu

Elektroskútr může na jedno dobití ujet 80 km nebo dokonce více. Záleží na typu, stylu jízdy a náročnosti terénu. Zpravidla se pohybuje rychlostí okolo 25 km v hodině, což je velmi pohodlné v přeplněném městském provozu. 

V náročném terénu mu můžete pomoci přišlápnutím do pedálů. Modely jsou vybaveny motorem 500 W s vysokou účinností. Baterie se nabíjí šest až osm hodin a elektroskútr má nosnost až 120 kg. Po kratší čas uveze i dvě osoby.

Požitek v souladu s přírodou

Chránit přírodní zdroje by mělo být cílem každého z nás. Kdo je ale ochotný slevit něco ze svého pohodlí? Nikdo. A ani nemusíte. Elektro moped je šetrné vozítko, které se stará o přírodu i vaši peněženku. Kilometr jízdy stojí jen pár haléřů. 

Jezdí bez hluku a s minimálními náklady jak na provoz, tak na údržbu. K jízdě nepotřebujete řidičský průkaz a postačí vám cyklohelma. Žádná omezení, minimální náklady. Kdo by jej nechtěl?

7 hlasů pro elektro moped:

  • levný provoz
  • tichý chod
  • šetrný k životnímu prostředí
  • snadno se ovládá
  • nenáročný na parkování
  • vhodný i do terénu
  • jízda bez ŘP, registrace, pojištění

Elektro moped do práce i na krátký výlet

E-moped oceníte při kratších projížďkách. Je výborný při cestě do práce nebo na malý nákup. Studenti ocení pohodlnou jízdu do školy. Nejvíce si jeho výhod budete užívat, pokud máte možnost e-moped během dne nabíjet, k tomu vám stačí běžná zásuvka. 

Na dlouhé výlety má e-moped malý výkon, ale krátkou projížďku mimo město, třeba na letní koupání, zvládne hravě. Náročnější terén mu problém nedělá.

Malé elektroskútry bez řidičáku

Pokud si vyberete model s maximální konstrukční rychlostí 25 km/h jedná se o typ elektrokola, ačkoliv je vozidlo elektroskútr. Bez řidičáku se na něm můžete prohánět bez obav a není potřeba ani registrace ani povinné ručení. Model musí mít šlapky a motor nemá objem válce větší než 50 cm3 což emopedy splňují.

Užijte si bezstarostnou jízdu za pár drobných. Konečně dorazíte na schůzky včas, nemusíte se starat o parkování, a ještě jste pohladili matičku přírodu zodpovědným rozhodnutím. Do emopedu se zamilujete hned od první jízdy. Více na Motoe.cz.

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek