Tři tipy na to, co si můžete vytvořit z hlinkových profilů

Přejete si současnou dobu nepromarnit s rukama v kapsách u nepříjemných zpráv z televize? Dejte se do projektu, který vás bude bavit. Dnes se podíváme na skvělé vychytávky, které si postavíte z hliníkových profilů. Jdeme na to!

Klec pro papouška bez svařování

Venkovní voliéru pro opeřence si nemusíte kupovat v obchodech. Stačí, když si pořídíte hliníkové profily a můžete se pustit do práce. Ptačí klec si sestavíte naprosto bez nutnosti cokoliv svařovat nebo vytvářet nehezké spoje. A jak dáte klec dohromady? Pomocí jednoduchého systému spojek. Tento důmyslný systém si zamilovali kutilové po celém světě. Nestačí vám klasická hliníková barva? Podívejte se i na jiné možnosti – co například říkáte na komaxit? Nebo by vám více vyhovovala eloxovaná barva? 

Dokonalé truhlíky

Myslíte si, že výrobou voliéry nebo klece pro papouška vaše práce končí? Ani náhodou! Ať již máte velkou zahradu nebo pouze balkónek, určitě si přejete mít nádherné květináče. Pomocí hliníkových profilů si je můžete vyrobit za pouhé jedno odpoledne. Budete potřebovat pouze profily a vysokopevnostní desku. Přejete si v nově vzniklých truhlících pěstovat rajčata na balkóně? Nebo tvoříte zázemí pro květiny a dekorace, které se budou vyjímat před vaším vchodem? 

Terárium? Zvládnete sami

Jste nadšeným chovatelem terarijních zvířat? Možná už také přemýšlíte nad pořízením kvalitnějšího a prostornějšího terária. Právě s hliníkovými profily se do práce můžete hravě pustit sami. Profily totiž dokáží udržet celou váhu skla a s jejich pomocí klidně můžete tvořit dvířka i otvory pro krmení. Jaké zvíře se bude v nově vybudovaném prostoru pohybovat? Patříte mezi milovníky hadů, pavouků, ještěrek, nebo dáváte přednost třeba suchozemským želvám? 

Hliníkové profily mají kromě lehkosti a jednoduchého systému spojování ještě jednu velkou výhodu – když se vám něco na poprvé nepovede, jednoduše svou chybu opravíte. Nic nesvařujete, nenýtujete. Co si vyrobíte vy?

Related Articles

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás jen napadnou....

Comments

Nejnovější články

Led pásky se hodí do kuchyní, obýváků i dětských pokojů

Doba jde kupředu a s ní všechna odvětví, která vás...

I vaše bydlení může být jako ze škatulky

Každé bydlení je opravdu specifické, a proto je potřeba,...

Lenovo ThinkPad T450s

Hledáte výkonný a stylový firemní notebook s vysokou spolehlivostí?...
- Komerční sdělení -PR článek