Víte, kde hledat nepřehlédnutelné a spolehlivé markýzy proti dešti?

Už zase prší! Dnes ale to slunce hřeje! Sousedé jsou venku, na terasu nejdu! Tyhle a mnohé věty možná používáte, jestli nemáte terasu, balkon nebo jiné venkovní prostranství u domu zastíněno kvalitní markýzou proti dešti. Stačí si ale jednu spolehlivou opatřit, a budete mít na mnoho let „vystaráno“.

Chcete skutečně kvalitní markýzu?

Kvalitní, luxusní, designově povedené markýzy mnoha typů, najdete na t-shade.cz. Jedná se o markýzy na míru se záruční lhůtou na 5 let. Vybírat můžete z mnoha vzhledů a stylů, nabídka kvalitní látky – jejich barev, je opravdu obrovská. Stejně tak může mít některou z mnoha barev pevná a odolná konstrukce. Pro inspiraci se můžete podívat na fotografie z realizací, které společnost provedla dříve.

Pro každého ten správný model markýzy

Zastínit můžete chtít plochy různých rozměrů na různých místech u domu. Proto na t-shade.cz najdete kazetové markýzy i markýzy bez kazet, boční markýzy, markýzy na balkon, markýzy na zimní zahradu ale také možnost nechat si vyměnit látku na vaší stávající markýze doma nebo ve firmě.

K velmi oblíbeným patří kazetová markýza, která se po smotání schová do markýzy, jež je upevněna na přední straně konstrukce. Umí být nenápadná, podle zvolené barvy, a po smotání tak markýza bude naprosto spojená s domem, jako celkem. Hodí se velmi tam, kde markýza není krytá stříškou nebo balkonem. Díky kazetě je schovaná před deštěm, větrem, sněhem, a tak si uchovává svůj krásný vzhled mnoho let.

K získání soukromí a zároveň krytí před sluncem, deštěm i větrem slouží boční markýza. Používá se i k zastínění velkých prosklených ploch.

Vyberte si markýzy na balkon, kazetové markýzy, markýzy bez kazet, markýzy na zimní zahrady nebo boční markýzy na T-shade.cz. S jejich kvalitou a funkcí budete spokojení po mnoho let.

Related Articles

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne, hodně o...

Comments

Nejnovější články

Vilapark Klamovka, unikátní rezidence v Česku

Bydlení je vizitkou každého člověka. Ať chcete nebo ne,...

Čištění s vysokotlakou myčkou si zamilujete!

Půvab bezkontaktního čištění spočívá opravdu v tom, že si v podstatě...

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery...
- Komerční sdělení -PR článek